Sabri yine uçtu

Sabri yine uçtu

21.01.2011 00:00

Uçtuğunu iddia ederek Esra Ceyhan’ın programına katılan Sabri isimli bir kişi, canlı yayında koltuktan fırlamış, kendini yerden yere atmıştı. Sabri bey bu yayının ardından bir filmde bile rol almayı başarmıştı. Kimileri tarafından şarlatanlıkla da suçlanan Sabri bey “havada durdum, şahitleri var” gibi iddialı açıklamalar da yapmıştı. Bu “ekran fenomeni” geçtiğimiz günlerde yine uçmayı denedi. İkinci uçuş denemesiyse elbette hüsranla sonuçlandı.


Uçtuğunu iddia ederek Esra Ceyhan'ın programına katılan Sabri isimli bir kişi, canlı yayında koltuktan fırlamış, kendini yerden yere atmıştı. Sabri bey bu yayının ardından bir filmde bile rol almayı başarmıştı. Kimileri tarafından şarlatanlıkla da suçlanan Sabri bey "havada durdum, şahitleri var" gibi iddialı açıklamalar da yapmıştı. Bu "ekran fenomeni" geçtiğimiz günlerde yine uçmayı denedi. İkinci uçuş denemesiyse elbette hüsranla sonuçlandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.