Aşk ve Mavi 19. bölüm

Aşk ve Mavi 19. bölüm

20.03.2017 00:00

İşler karışıyor…


Ali ve Mavi, İsmet'in nişanında olanlar yüzünden kavga ederler. İsmet'in kendisini herkesin içinde yalancı çıkarmasına içerleyen Pembe, İsmet'le küser. Hasibe, İsmet'e "bundan sonra Pembe'nin yanına bile yaklaşmamasını yoksa çok kötü olacağını" söyler. Gülizar'ın abisi Yaşar, Pembe'den hoşlanır. Fatma'yla buluşmak isteyen Cemal, bu sefer Safiye'ye yakalanır. Cemal'i büyük bir sürpriz beklemektedir.

kalan karakter 1000

MELİSA MELİSA

ALİ SEN BENCE MAVİYİ SEVME ÇÜNKÜ ONUN BİR SEVGİLİSİ VAR ODA ÇOCUKLUK ARKADAŞI OYÜZDEN BENCE ONU SEVME MAVİ SENDEN NELER SAKLADIĞINI BİLMİYOSUN BENCE SENDE ONU BİR KIZLA KISKANDIR VE ONU ÖMRÜNÜN SONUNA KADAR O KIZI HİÇ BIRAKMA HE BU ARADA SEN BENCE ABİNE İNANMA ÇÜNKÜ SANA YALAN SÖYLÜYOR ALİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır5
cevapla 22.03.2017 09:58
MELİSA MELİSA

BENCE SİZ BİRBİRİNİZE ÇOK YAKİŞİYORSUNUZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 22.03.2017 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.