Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

1967'den önce Fenerliydim

Başkanı 1967'den önce F.Bahçeli olduğunu söyleyerek, "Trabzon'da olsam Galatasaray'ı tutardım. Trabzonspor kurulunca herkes aynı çatı altında toplandı" dedi.

1967'den  önce Fenerliydim
çarpıcı açıklamalar yaptı... Başkanı Trabzonspor'un kuruluş tarihi olan 1967'den önce Fenerbahçe'yi tuttuğunu söyleyerek, "Eğer Trabzon'da olsam Galatasaraylı olurdum. O dönemde Kaya Çilingiroğlu ağabeyimiz bize fakir olanların Beşiktaş'ı, zengin olanların G.Saray'ı tuttuğunu söylerdi. F.Bahçeli olan 2-3 kişi varmış. Trabzon dışında olanlar çeşitli takımları tutmuş, Ancak sonunda hepsi aynı çatı altında toplandı" dedi.

İMKANIMIZ BU
Onur'un Galatasaray'a gitmesi gibi bir ihtimal olduğunu zannetmediğini ifade eden Şener, "Trabzon doğumlu olanların bizden ayrılmayacağına yüzde 1000 garanti verebilirim. Ama olmayanlara yüzde 80. Bunlar genç ve kız arkadaşları olabilir. Hanımefendi Trabzon'u tercih etmiyorsa bu benim gücümü aşıyor. Trabzon'un sosyal imkanları bu" dedi.

AZİZ YILDIRIM'LA HİÇ GÖRÜŞMEDİM
Şener Aziz Yıldırım'la görüşmediğini söyleyerek, "Sadece mahkemede geçmiş olsun dedim. Aziz bey iyi kalpli ama agresif bir arkadaş" dedi.

ALPER'LE İLGİLENDİK
Sadri Şener Eskişehirsporlu Alper Potuk için girişimlerinin olduğunu söyledi. Şener, Nobre ile hiç ilgilenmediklerini ifade etti.

BURAK EŞANTİYON GELDİ
Şener, Burak Yılmaz'ın kendilerine eşantiyon geldiğini söyledi. Trabzonspor Başkanı, "Biz Gökhan'ı satmıştık ve o paranın yanına o katıldı. Bize geldiğinde bir hiçti. Bu tabirden alınmasın ama eşantiyon gibi oldu. Selçuk ise bizle kontrat yapmadı. Trabzon'u sevmedi" diye konuştu.