Bugünkü
Takvim

Ölene kadar Güneş

Bordo-Mavili camianın merakla beklediği toplantı mutlu sonla sonuçlandı. , Şener ve Şakar'la birlikte tüm sorunları masaya yatırırken sezonun değerlendirilmesi yapıldı. Başkan Şener, "Ölene kadar Güneş hocamızdır" dedi.

  • Trabzonspor
  • 22.05.2012
ABONE OL
Ölene kadar Güneş
Teknik Direktör 'le İstanbul'da kritik bir toplantı gerçekleştiren Başkan Şener ve Şakar tecrübeli hocanın yeni sezonda da takımın başında olacağını bildirdi.

'da mutlu son... Bordo-Mavili camianın odaklandığı Şenol Güneş- görüşmesi dün İstanbul'da gerçekleşti. Asbaşkan Nevzat Şakar'ın da katıldığı zirve sonucu yeni sezonda takımın başında olup olmayacağı yolunda değişik spekülasyon yapılan Teknik Direktör Şenol Güneş'e tam destek geldi.

ARAMIZDA SORUN YOK
Görüşme sıcak bir ortamda geçerken Şenol Güneş ve Sadri Şener'in rahatsız oldukları noktaları paylaşırken görüş alışverişinde de bulundular. Başkan Sadri Şener toplantı sonrası, "Hocamızla aramızda en ufak bir problem yok. Ölene kadar kendisiyle yola devam edeceğiz" dedi.

HEPİMİZ YORULDUK
Asbaşkan Nevzat Şakar ise toplantıyla ilgili bilgi vererek, "Bizim için zor geçen bir sezon geride kaldı. Hem malum tartışmalar, hem de yoğun maç programı herkesi yordu. Bu toplantıda geçen sezonun değerlendirmesini yaptık. Kulüple ilgili sorunları masaya yatırdık. Güneş'in devam edip etmeyeceğiyle ilgili bir durum gündemimizde yoktu. Çünkü bizim böyle bir sorunumuz yok" diye konuştu.

YETKİLERİ ARTTI
Nevzat Şakar bunları söylerken Teknik Direktör Şenol Güneş'e özellikle transfer konusunda geniş yetkiler verildiği gelen bilgiler arasında.
kalan karakter 1000

FUTBULA BAK HİZAYA GEL FUTBULA BAK HİZAYA GEL

TEMİZ FUTBOLMUŞ?OF SPOR TOKAT SPOR MAÇINI GÖRDÜK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 23.05.2012 01:43
temizlig temizlig

Ne kadar memnunum anlatamam. Ne olursa olsun Hep basimizda ol Futbolun filozufu.
Hayirli olsun camiamiza...

Aynı Görüşte misiniz?
evet57
hayır2
cevapla 23.05.2012 00:35
OF SPOR VE TOKAT SPOR??? OF SPOR VE TOKAT SPOR???

DİYARBAKIR SPOR 3.LİGE DÜŞTÜ SEVİNİN OF SPORLULAR TRABZON SPORLULAR VEDE ((((TOKAT SPORLULAR.))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır20
cevapla 22.05.2012 18:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.