Bugünkü
Takvim

Maksatlı yapıyorlar

'in görevinin başında olduğunu belirten yönetici Recep Denizer, "Görevi bırakacak haberleri maksatlı yapılıyor" dedi

  • Trabzonspor
  • 15.05.2012
ABONE OL
Maksatlı yapıyorlar
Gelecek sezonla ilgili olarak yönetimine rapor veren teknik patron transferde tek yetkili kişi olacak. Bu arada Asbaşkan Nevzat Şakar ile dün 3 saat görüşmesi sırasında sanal alemde çıkan "Güneş görevi bıraktı" haberleri camiada paniğe sebep oldu. Ama bu haberler asılsız çıktı. Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Recep Denizer, bu haberin nerden çıktığını anlayamadığını ifade ederek, "Şenol hoca şu anda Trabzonspor tesislerinde Asbaşkanımız Nevzat Şakar'ın yanında. Asbaşkanımız ve hocamız Güneş birlikte yeni sezon planlamasını yapıyor. Bu haberin nerden ve nasıl çıktığını bilmiyoruz. Tamamen hayal ürünü bir haber" dedi. Denizer, bu tip haberlerin maksatlı çıkarıldığını da sözlerine ekledi.


kalan karakter 1000

bak bak

Görevi hoca değilde sizler bıraksanız daha iyi olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2012 17:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.