Bugünkü
Takvim

Trabzonspor'da Şenol Güneş depremi

Trabzonspor'da uzun zamandır huzursuzluğunu maç sonraları yaptığı konuşma aralarında izah eden Şenol Güneş'in Trabzonspor'dan ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyor..http://w.sabah.com.tr/c/i/manset_ok.gif

  • Trabzonspor
  • 14.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.05.2012 14:54
ABONE OL
Trabzon'da Şenol Güneş depremi
Geçtiğimiz günlerde Katar Kulübü'nün yöneticileri ile biraraya gelen Güneş anlaşmaya imza attığı edinilen bilgiler arasında. Olayın sır gibi saklanıp sezon sonuna gündeme gelmesi için büyük çaba sarfedildi.

Trabzonspor yerel televizyonu Kuzey Tv'de yayınlanan Kuzey'in Futbolu adlı programın sunucusu Sadi Karakaş'ın haberine göre ; Başkan ile uzunca bir süredir arası bozuk olan Güneş'in ayrılık kararının Şadri Şener'in açıklamaları ve yanlış transfer girişimlerinde etkili olduğu söyleniyor. Bu anlaşmayı duyan Sadri Şener'in faturayı kendisine kesilmemesi ve Trabzon'da biraz daha başkanlık yapma arzusundan dolayı elini çabuk tutup ile ön anlaşma yaptığıda gelen haberler arasında. Önümüzdeki günlerde bu açıklamanın her iki taraf tarafından yapılması bekleniyor.

'YENİLGİYİ BANA DEĞİL MUHATABINA SORUN' AÇIKLAMASI OLAY OLDU

Aralarının bozukluğu en son maçından sonra gün gibi ortaya çıkan ikilinin uzun zamandır hemen hemen her konuda birbirleriyle ters düştüğü biliniyor..Özellikle geçen yılın kadrosunun bozulmasında Şener'in çok net davranmaması, transferlerinin çoğunun Şenol Güneş'in sonradan haberdar edilmesi, Umut Bulut olayında yönetim odasına girip " Umut'u böyle bir maç arifesinde ( Avrupa ligi maçı öncesi) nasıl satarsınız" diyip başkana milletin ortasında çıkışması, Jebrin transferine ısrarla karşı çıkmasına rağmen yapılması, Başkan Şener'in Fenerbahçe maçı sonrası " 3 gün oynasak yenemezdik, sebebini bana değil muhatabına sorun" demesi gibi birçok meselenin ayyuka çıkması ikilinin artık yanyana olamayacağının habercileri gibiydi..

Bu hafta içerisinde ya da gelecek haftanın başında konunun netlik kazanması ve kamuoyuna açıklama yapılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

bak bak

Artık bıktırdın Sadri Şener şu kulüpten uzaklaşta gerginlikten,pısırıklıktan,çoluk çoçukla kavga etmekten başka bir iş yapmayan bırakın kulüp haklarını savunmayı kendi hakklarını bile savunamayan
senden bıktık artık

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 15.05.2012 17:33
tarafsız tarafsız

öyle bir başkanla çalışması zaten zor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 14.05.2012 15:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.