Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 18.01.2021 15:20
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 18.01.2021 15:39
ABONE OL

1. bölümün ardından 2. bölüm bomba gibi geliyor! Dedektif gibi iz süren Maraşlı'nın büyük buluşması...

1. bölümün ardından 2. bölüm bomba gibi geliyor! Dedektif gibi iz süren Maraşlı'nın büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecek. İzleyicinin 5 yıldır kesintisiz takip ettiği kanal Atv'nin yeni dizisi Maraşlı 1. bölüm büyük ses getirdi. Henüz 2. bölüm yayınlanacak olmasına rağmen şimdiden sevilen ve yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş içerisinde olan izleyici, Maraşlı 2. bölümde nefes kesen anlara şahitlik edecek. Türel ailesini tanımaya çalışan Maraşlı, 2. bölümde bakın hangi olaylarla ekrana gelecek...

Dedektif gibi iz süren Maraşlı'nın büyük buluşması...

Maraşlı 1. bölümün ardından 2. bölüm bomba gibi geliyor! Dedektif gibi iz süren Maraşlı'nın Savaş ve Aziz ile gerçekleştireceği büyük buluşmada yaşananlar izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

Burak Deniz (Maraşlı), Alina Boz (Mahur), Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygın Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) gibi güçlü oyuncuların yer aldığı Maraşlı 2. bölüm fragmanı ve izleyiciyi bekleyen olaylar...

MARAŞLI 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Mahur'u koruma görevine geri döner. Maraşlı'nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adımı ne olacak?

Mahur'un suikast girişimden haberi yoktur. Savaş'ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı'nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur'un bir planı vardır. Maraşlı'yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Mahur bu planında başarılı olacak mı?

   Firuzan, Sedef Hanım'dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur'un yanında sadece Maraşlı olur. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacak mı?

   Savaş; Aziz Bey'e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur'un öldürüleceğini söyler. Maraşlı, Savaş ve Aziz'in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecektir.

   MARAŞLI 1. BÖLÜMDE YAŞANANLAR...

   Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir...