Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 29.06.2020 19:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.06.2020 23:51
ABONE OL

3. bölüm tek parça izle!

3. bölüm izle seçeneği bugün izleyiciler tarafından çok araştırılanlar arasında yer alıyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Gençliğim Eyvah 3. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Arif ve Zekeriya, Çavi ve Zola'nın kendi çocukları olup olmadığını öğrenmek için DNA testinin sonucunu beklemeye başlıyor. Peki, yeni bölümde neler oldu? seçeneğini aşağıda bulabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah 3. bölüm izle

Gençliğim Eyvah dizisi bu akşam 3. bölümüyle saat 20.00'de izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde DNA testinin sonuçları, Hacer ve Nuriye'nin eline geçince Arif de Zekeriya da sokağa atılıyor ve ayrıca dükkanlardan da kovuluyor. İki kafadar şimdi hem evsiz hem de işsiz kalıyor. Gençliğim Eyvah 3. bölüm izle ve son bölüm izle linki aşağıda yer alıyor.

GENÇLİĞİM EYVAH SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GENÇLİĞİM EYVAH 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

DNA testinin sonuçları, Hacer ve Nuriye'nin eline geçince Arif de Zekeriya da sokağa atılırlar. Üstelik dükkanlardan da kovulurlar. İki kafadar şimdi hem evsiz hem de işsizdirler. Ahmet, Azra'ya ulaşmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalışır. Ancak Zola'nın Azra ile yakınlaşması, Ahmet ile Zola arasında gerginliğe neden olacaktır. Zola ise aşkının peşinde koşarken, kendi hayatıyla ilgili büyük bir sırrı öğrenecektir.

GENÇLİĞİM EYVAH SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Yıllar önce yediğin naneler nasıl ortaya çıktı!"

Arif ve Zekeriya, Çavi ve Zola'nın kendi çocukları olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar verir. DNA örneği almak için Çavi ve Zola'nın yaşadığı eve gizlice giren Arif ve Zekeriya'nın başına gelmeyen kalmaz.

BAŞLARINA YENİ BELALAR AÇILIYOR

Bu sırada Ahmet, Azra'nın gözünde kendisini aklayabilmek için Leyla'dan yardım ister.

Ahmet ile Leyla'nın gizlice buluşması Azra'yı bir kez daha hayal kırıklığı uğratır. Zekeriya ve Arif, DNA sonuçlarını heyecan içinde beklerken ortaya çıkan rapor başlarına yeni belalar açacaktır.