Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.04.2020 19:27
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.04.2020 19:27
ABONE OL

bu akşam var mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanır? Tarihi...

bu akşam var mı sorusu izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi takip edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin geçen haftaki bölümünde yaşanan dikkat çekti. Bu hafta yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak eden izleyiciler sorusuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. Peki, ? İşte merak edilenler...

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam neden yok?

Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Perşembe akşamlarına damga vuran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde geçen hafta yaşanan olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. Dizinin yayın akışında yer almaması izleyicilerin aklına Bir Zamanlar Çukurova neden yok sorusunu getirdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BUGÜN NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine koronavirüs tedbirleri nedeniyle ara verildi. Yeni bölüm tarihi hakkında yayıncı kuruluş ATV tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. ATV'den Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihiyle ilgili açıklama geldiğinde haberimizde yer alacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Adnan senin oğlun Yılmaz!"

HÜNKAR TÜM ADANA'YI ARKASINA ALIP NEYE ENGEL OLACAK?

Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar'ı izlemektedir.

ÜZÜM KIZIN OKUL AŞKI

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm'ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar'a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm'e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

KONAKTA HEYECANLA BEKLENEN MİSAFİR!

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir'i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

BEHİCE AMACINA ULAŞACAK MI?

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha'nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

YILMAZ GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR MU?

Dizinin 63. Bölümünün en kritik anı ise Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan'ın okuduğu mektubun ortaya çıkmasıdır. Yılmaz'ın hayatı yine bir mektupla mı değişecektir? Yılmaz aslında iki erkek evladı olduğunu sonunda öğrenebilecek mi?