Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.09.2019 19:17
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.09.2019 19:17
ABONE OL

Ortalık karışmaya devam edecek! başlayacak? Fragman geldi mi?

Geçen sezon Star TV ekranlarında perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan dizisinin yeni sezon tarihi merak ediliyor. Avlu'yu ekranları başında heyecanla takip eden izleyiciler başlayacak sorusuna yanıt arıyor. Peki, yayınlandı mı? İşte yeni sezona dair detaylar...

Avlu yeni sezon ne zaman başlayacak?

Avlu dizisinin yeni sezonunu heyecanla bekleyen seyirciler, internet üzerinden yeni sezon hakkında araştırmalarına devam ediyor. Avlu dizisinin Zerrin'in vurulmasının ardından Avlu karışmıştı. Deniz ile Kudret'in karşı karşıya geldiği sezon finalinin ardından yeni sezonda neler yaşanacağı merak ediliyor. Peki, Avlu yeni sezon ne zaman başlayacak?

AVLU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu'nun ne zaman başlayacağı henüz açıklandı. Avlu, geçtiğimiz sezon 20 Eylül tarihinde yayına girmişti. Bu yıl dizinin Eylül sonu, Ekim başı izleyici karşısında olması bekleniyor.

AVLU YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Avlu'nun yeni sezon fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

AVLU SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Deniz, yarım kalan hesaplarını kapatmadan firar etmek niyetinde değildir.

El değiştiren isyan içeride de dışarıda da tüm dengeleri alt üst eder. Deniz yarım kalan hesaplarını kapatmadan firar etmek niyetinde değildir. Deniz bir arbede esnasında hayatı boyunca hafızasından silemeyeceği bir manzara ile karşı karşıya kalır. Öyle ki yaşanan bu olay ona kendine verdiği sözleri dahi bir an bile düşünmeden çiğnetecektir.