Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.09.2019 14:53
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.09.2019 14:53
ABONE OL

2. yeni sezon ne zaman başlayacak? 2019 ?

yeni sezon için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Kanal D'nin yeni dizisi Leke ilk 9 bölümüyle birinci sezonu tamamlamıştı. İkinci sezona hazırlıklarını sürdüren Leke'nin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Leke 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? 2019 ?

Leke 2. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Leke 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk bölümü 9 Nisan'da yayınlanan Leke, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciye kendini hayran bırakmıştı. Leke'nin hayranları dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Leke'nin sezon finalinde, Yasemin ile Cem'in arasındaki büyük aşkın bitip bitmeyeceği merak ediliyordu. Peki, Leke 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? 2019 Leke 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

LEKE 2. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrollerini Burak Sevinç, Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan, Selen Uçer, Tuğçe Açıkgöz, Selahattin Paşaı, Nurnisa Yıldırım ve Tolga Güleç'in paylaştığı Leke dizisinin 2. sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni sezon fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Yeni sezon tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

LEKE SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Şirin'in ifadesi sonrasında tüm gerçekler ortaya çıkıyor! Ekber'in Cem'e dinlettiği ses kaydında Yasemin'in başına gelen olaylar bir bir aydınlığa kavuşuyor. Cem ise son derece pişman ve perişan oluyor. Birkan ve Serpil kaçmaya çalışırken polis tarafından yakalanıyor! Murat ise yıllardır beklediği ameliyata sonunda giriyor! Yasemin ve Cem arasında buzlar eriyecek mi? Murat ameliyattan çıktıktan sonra duyabilecek mi?

Yasemin, yaşadıklarını Cem'in yüzüne haykırır. Cem'in kendisine inanmayacağını anlayan genç kız, Cem'in kendisine evlenme teklifi edeceğini öğrenince yıkılır. Fakat, Cem'in söylediği bir cümle Yasemin'in sevdiği adama tokat atmasına neden olur. Şirin, Birkan'ın Serpil'in kardeşi olduğunu öğrenmesiyle işler iyice karışır. Serpil, Yasemin'in kendisini ele vermemesi için Murat'ı kaçırarak Yasemin'i tehdit eder. Ekber'in eline geçen ses kaydı Cem'in Yasemin'e olan düşüncelerini değiştirecek mi? Ekber'in eline geçen ses kaydında ne var? Murat, kurtulacak mı?

Arda elinde kanıtla, tekne baskını ve kendisinin kaybolmasıyla ilgili yaşadıklarını anlatınca Cem dağılır. Yasemin, kendisini savunacak mı?

Cem, Yasemin defterini zor olsa da kapatmaya çalışır. Anlatılanlara inanmayan tek kişi ise Ekber'dir. Ekber gerçeklerin peşine düşecek mi?

Yasemin ve Şirin; Meto'dan, Birkan'ın, Serpil'in kardeşi olduğunu öğrenir. Hayatları tehlikede olan Yasemin ve Şirin'e Meto yardım eder. İki arkadaş, Serpil ve Birkan'dan nasıl kurtulacak?

Cem, Yasemin'den ayrılmanın verdiği üzüntüyle Belkıs'la yüzleşir. Cem'in, Belkıs'a yapacağı itiraf şok etkisi yaratır. Cem'in, Belkıs'tan sakladığı sır nedir?

Köşeye iyice sıkışan Serpil ve Birkan, Yasemin ve Şirin'in kendilerini ihbar etmelerinden korkar. Yolun sonuna yaklaşan iki kardeş gözlerini iyice karartır. Yasemin'i nasıl bir tehlike bekliyor?

Sevgi Evi'ne ulaşan Vakıf çalışanı, Murat'ı ameliyat ettirmek istediklerini söyler. Aldığı haberle çok mutlu olan Yasemin, Murat'ın ameliyat gününü beklerken vakfın arkasında Cem'in olduğunu öğrenecek mi?

Yasemin, Şirin ve Meto, Hakan Müdür'e her şeyi anlatmaya gider. O sırada Yasemin'in çalan telefonu tüm olayların seyrini değiştirir...