Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.08.2019 09:09
  • Son Güncelleme: 16.08.2019 09:09

Çukur, , EDHO, , Diriliş Osman İşte dizilerin başlama tarihi

2019'da sezon finali yapan , Bir , Kuzgun, , Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, , Çukur, Vuslat, , , Savaşçı, , ve Bir dizisi, yayınlanan son bölümü ile sezon finali yaptı. Konuları, olayları ve oyuncularıyla izleyicileri ekran karşısına kilitleyen diziler, teker teker sezon finali yaptı. İzleyiciler de şimdi ne haberimizden erişebilirsiniz. Peki 2019'da diziler ne zaman başlayacak? Sezon finali yapan dizilerin başlama tarihi belli oldu

2019'da diziler ne zaman başlayacak? Sezon finali yapan dizilerin başlama tarihi belli oldu. 2019'da dizilerin ne zaman başlayacağı şimdiden merak ediliyor. Kardeş Çocukları, Savaşçı, Elimi Bırakma, Kalk Gidelim, Bir Aile Hikayesi, Hercai, Bir Zamanlar Çukurova, Kuzgun, Payitaht Abdülhamid, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yasak Elma, Çukur, Vuslat ve Zalim İstanbul dizileri sezon finali yaptı. Peki 2019'da diziler ne zaman başlayacak? İşte sezon finali yapan dizilerin başlama tarihleri… Dizilerin sezon finalleri genelde haziran ayında başlıyor. Yeni sezon ise genellikle eylül ayının ilk haftasında yayın hayatına başlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.