Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 14.08.2019

Turkuvaz’a 7 ödül

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD), geleneksel '2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri'nin kazananlarını belirledi. RTGD Başkanı Şebnem Bursalı, ödüllerin 29 Ağustos akşamı JW Marriot Otel'de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacağını söyledi.

Turkuvaz’a 7 ödül
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD), geleneksel '2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri'nin kazananlarını belirledi. RTGD Başkanı Şebnem Bursalı, ödüllerin 29 Ağustos akşamı JW Marriot Otel'de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacağını söyledi. Bu yıl 41. kuruluş yıldönümünü kutlayan RTGD, 16 farklı kategori ve 3 özel ödül ile toplamda 19 ödül belirledi. 19 ödülün 7'si Turkuvaz Medya'ya gitti. En İyi Reality Haber Ödülü'nü ATV'den Müge Anlı İle Tatlı Sert, En İyi Dizi Ödülü'nü ATV'nin dizisi Sen Anlat Karadeniz, En İyi Dizi Erkek Oyuncusu Ödülü'nü ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki rolüyle Turgay Tanülkü, En İyi Kuşak Haber Ödülü A Haber'deki Akşam Ajansı ile Salih Nayman, Yılın En İyi Spor Programı A Spor programı Transfer Raporu ile Aykut İnce, En İyi Radyo Yapımcısı Ödülü Turkuvaz Radyo'dan Hop Dedik Ayhan ile Mustafa Cambaz Özel Ödülü A Haber'de yayımlanan Tarihin İçinden ile Çetin Demirer, Saygın Terzi ve Emrah Öncül'e verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.