Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 06.08.2019 15:55
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.08.2019 15:55
ABONE OL

yeniden mi başlıyor? Seksenler'in yapımcısı duyurdu! 2019 başlayacak?

'in yeni sezonu ile ilgili flaş açıklama yapımcı Birol Güven'den geldi. 6 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seksenler dizisi ile ilgili yapılan açıklama sonrası izleyiciler meraklı bekleyişe geçti. Peki, başlıyor? 2019 başlayacak?

Seksenler yeniden mi başlıyor?

Seksenler yeniden mi başlıyor? TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seksenler dizisi 27 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanan 228. bölümüyle final yapmıştı. İlk bölümü 2012'de yayınlanan dizinin 6 sezonluk serüveni sonrası izleyiciler yeni sezon için bekleyişe geçti. Peki, Seksenler yeniden mi başlıyor? 2019 Seksenler yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

SEKSENLER YENİDEN Mİ BAŞLIYOR?

Seksenler dizisinin yapımcılığını üstlenen Birol Güven, Twitter hesabından senaryoyu paylaşarak, ''Yazmaya başladık'' dedi. Seksenler dizinini ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Dizinin ekim ayında başlaması tahmin ediliyor.

SEKSENLER FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Seksenler'in en büyük aşıkları, Çınaraltı Mahallesi'nde düzenlenen toplu nikah töreninde evleniyor! Butik Ali yıllardır aşık olduğu Dilek'e kavuşurken, uzun zamandır nişanlı olan ve evlenmeyi dört gözle bekleyen Elvan ve Şahin de bu toplu nikah töreninde muradına eriyor. Genç çiftlerin yanı sıra, kahveci Mesut ve Yıldız'ın da nikah tazelemesi bir birinden eğlenceli anların yaşanmasına sebep oluyor. Öte yandan Nazlı sonunda Niyazi'nin evlenme teklifini kabul ederek, Niyazi'ye büyük bir mutluluk yaşatır. Çağatay ve Funda ise ailelerini tanıştırarak evlilik yolundaki ilk adımlarını atarlar. Gülden ve Ahmet'in ikinci çocuklarının cinsiyeti aileler arasında tatlı bir tartışmaya sebep olur. Herkes bebeğin cinsiyetini merak etmektedir. Butik Ali yeni giriştiği su işinde çok başarılı olur, bu haber başta Dilek olmak üzere herkesi çok mutlu eder. Kasap Bahtiyar ve kardeşi Sinan memleketleri Adana'ya dönmeye karar verirler.