Bugünkü
Takvim

Nefesler tutuldu!

Galatasaray Üniversitesi öğrencisi , '?'e damga vurdu. Özin, cesareti ve aldığı riskler sayesinde 1 milyon liraya çok yaklaştı

  • Televizyon
  • 31.05.2013
ABONE OL
Nefesler tutuldu!

'ın sunduğu "?" yarışmasına 21 yaşındaki damga vurdu. Genç kız yarışmada yürüttüğü akıl oyunlarıyla milyoner adayı oldu. Galatasaray Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi olan Şeyma, atv'nin sevilen yarışmasında fırtına gibi esti. Bilgisi ve sempatik tavırlarıyla seyircinin bir anda kalbini çalan Özin, risk alarak da yürekleri ağızlara getirdi.

Başarılı eğitim hayatıyla ailesinin de gururur olan genç kız, cesareti sayesinde 125 bin TL'ye kadar ulaştı. Telefon joker hakkıyla birlikte 250 bin liralık soru için Cumartesi günü tekrar ekrana çıkmaya hazırlanan Şeyma Özin, sosyal paylaşım sitesi twitter'da en çok konuşulan konuların başına yerleşti. Vatandaşların 1 milyona koşan genç kız için yaptığı ortak yorum ise "Cesur yürek Şeyma, büyük ödülü alacak" oldu.

kalan karakter 1000

tarık tarık

Şeyma ya sorulan sorular kolaydı en azından akıl yürütüldüğünde doğru cevapları bulunan sorulardı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.05.2013 09:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.