Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 28.09.2011

10 saatlik tango

Yarın akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek '' dizisinin oyuncuları düğün sahnesi için 10 saatlik tango dersi aldı

10 saatlik tango
Dizi severler atv başına. Yarın akşam saat tam 20.00'de "" dizisinin ilk bölümü atv ekranlarında. Dizinin oyuncuları Burak Hakkı, Özge Borak, Hande Soral ve Serkan Altunorak dizinin ilk bölümündeki düğünde yer alacak 3 dakikalık tango için dans dersleri aldılar. Dalyan Klüp'te eğitmen Utku Güley'den ders alan oyuncular özellikle 1940'larda moda olan Arjantin tango için iki hafta boyunca toplam 10 saat dans etti. Oyuncular Pera Palace Hotel'de yapılan düğün sahnelerinin çekimleri ise tam 3 saat sürdü. Burak Hakkı tangoyu çok sevdiğini, boş zamanlarında derslere devam edeceğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.