Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 27.09.2011

İlk bölüm hatırası

İlk bölüm hatırası
Yıllardır tartışılan Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyeliği dizi oldu! Geçtiğimiz pazar günü TRT 1'de başlayan "" dizisinin ilk bölümünü tüm oyuncu kadrosu birlikte izledi. Tarık Ünlüoğlu, İpek Tuzcuoğlu, Zuhal Topal, Kadir Çöpdemir, Selen Seyven, Durul Bazan, Şehsuvar Aktaş, Simge Selçuk ve Burak Serdar Şanal gibi isimlerin rol aldığı yeni dizi; "Türkiye AB'ye tam üye olursa ne olur?" sorusuna yanıt arıyor.

KONUK OYUNCU BAKAN
Dizide Avrupa Birliği'ne girdiği varsayılan Türkiye'nin, günlük yaşamımızdaki değişimlerin ve yeni düzene ayak uydurmanın getirdiği olaylar konu ediliyor. Ayrıca dizide Avrupa Birliği'nden Sorumlu Bakan Egemen Bağış da konuk oyuncu olarak rol almıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.