Bugünkü
Takvim

İpler Pelin'in elinde

Fidan, Oktay'ın Mahir lehine şahitlik yapması için Pelin'den yardım ister

  • Televizyon
  • 23.09.2011
ABONE OL
İpler Pelin'in elinde
"", yeni gününde yeni saatinde bu akşam atv'de! Fidan, Oktay'ın ahlaksız teklifini sert bir dille reddeder. Ne olursa olsun, Mahir'e olan aşkına sadık kalacaktır. Oktay ise Fidan'ın bir süre sonra kendisine döneceğinden emindir. Bahtiyar'ın yüzünden hırsız damgası yemiş olan Mahir, Parrot soygununu Bahtiyar'ın yaptığını anlasa da kimseye bir şey söylemez. Kendisine verilecek cezayı çekmeye razıdır. Mahir gözaltına alındıktan sonra Akdağ Ailesi bir çöküş sürecine girer. Olanları gören Fidan, Oktay'ın, Mahir lehine şahitlik yapması için Pelin'den yardım ister ancak beklemediği bir tepki ile karşılaşır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.