Bugünkü
Takvim

Şarkıcı Reşat!

Albümler karıştırılırken Reşat'ın eski bir şarkıcı olduğu ortaya çıkar

  • Televizyon
  • 20.09.2011
ABONE OL
Şarkıcı Reşat!
Kahkaha tufanı bu akşam yepyeni bölümüyle ekranda. Tankut, İsmet ve Reşat'ın arasını yapmak için yemek düzenler. Yemek sonrasındaki sohbette eski albümlere bakılır. Reşat'ın "Sarı Kamışlar" isimli bir Anadolu Rock Grubu'nun solisti olduğu ortaya çıkar. Ancak Sarı Kamışlar sadece Reşat'ın değil İsmet'in de geçmişinde derin izler bırakmıştır. Yıllardır gizli kalmış bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla daha da alevlenen İsmet - Reşat çatışması artarak apartman hayatını cehenneme çevirir. Bu arada Reşat da boş durmaz ve İsmet'le ilgili asılsız iddialar uydurarak onu apartmandan atmak için imza toplar. Ancak Reşat, İsmet'ten kurtulduğunu düşünürken, kendisini bekleyen acı sürprizden habersizdir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.