Bugünkü
Takvim

Miran polisten kaçmayı başarıyor

Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı “” yeni bölümü ile 23 Ocak Pazar 20.00’de ATV’de!

  • Televizyon
  • 21.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.01.2011 17:11
ABONE OL
Miran polisten kaçmayı başarıyor

Miran polisten kaçmayı yine başarmış, Fatma'ya takılan vericiyi de bulmuştur. Hasip'in arkadaşı Şeref'in köyüne Reşat ve Fatma'yı da alarak gider. Oğluna kavuşabilmek için her şeyi göze almış bir anneyi bundan böyle neler beklemektir?

Asmin'in başına gelenlerin ciddiyetini öğrenen Altay, tedavi için Dildar'ı da alarak helikopterle İstanbul'a gelir. Asmin İstanbul'da çocuklarıyla duygusal bir kavuşma anı yaşar. Bu arada istediği delillere nihayet ulaşan İstanbul Emniyeti, Nevin'in Reşat'ı kendi elleriyle Miran'a getirdiğini öğrenir. Artık Miran'a kavuştuğunu zanneden Nevin'e cezaevi yolları yeniden mi görünecektir. Tüm yaşananlar ise Atıf'ın kısmi felç geçirmesine sebep olur.

Tüm gerçeği Fatma'yı döverek öğrenen Miran, bu davranışıyla Reşat'ı karşısında bulur, Reşat babasına çok öfkelidir. Oğlunun gönlünü tekrar kazanmaya çalışan Miran, ensesinde hissettiği polisten kaçma planları yapmaya devam eder. Tek yol Irak'a kaçıştır, ama maddi sıkıntısı planlarına tuz biber olur. Neyse ki Sarı Necmi cezaevinden çıkmış ve Miran için tahsilat yapma sözü vermiştir.

Tedavi süreci başlasa da krizleri ve Miran'a ait geçmiş kabusları Asmin'in peşini bırakmamaktadır. Altay yeniden karısına, karısını da ailesine kazandıracak mıdır?


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.