Bugünkü
Takvim

2020 yılı cep telefonu tekno kredi veren lar! Bankalar üzerinden taksitle cep telefonu nasıl alınır?

cılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (), ithal cep telefonu kullanımının artmasıyla beraber 27 Kasım 2018'de taksitlendirme seçeneklerini değiştirme yoluna gitti. Cep telefonu alırken kredi kartına taksitlendirme uygulaması ortadan kaldırıldı. Yeni telefona sahip olmak isteyenler artık cep telefonu kredisi veren bankalara başvurmaya başladı. Peki hangi bankalar cep telefonu kredisi veriyor? Kimler krediden yararlanabilir? Cep telefonu kredisi nasıl kullanılır? Şartları nelerdir? İşte cep telefonu kredisine dair merak edilen bütün detaylar… Teknolojik ürünler için kredi veren bankalarda ürüne ait fiyat, müşterilere kredi olarak verilir.

  • Teknoloji
  • 13.03.2020 10:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.03.2020 10:00
ABONE OL
2020 yılı cep telefonu kredisi veren bankalar!

BDDK, teknolojik ürünlerin satın alınmasında taksitlendirme işlemini özellikle cep telefonu fiyatları üzerinden planlar. 3.500 TL sabit fiyat olarak belirlenirken; bu fiyat üzerinden vade oranları listelenir. Bankalar, müşterilerini mağdur etmemek adına teknoloji mağazalarıyla anlaşma sağlayarak belirlenen vade oranlarında kredi imkanı sunuyor. Birçok banka telefon, teknolojisi kredisi adı altında bu kampanyayı sunarken; bazı bankalar cep telefonu için belirlenen miktarı ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirir. ING Bank'tan cep telefonu kredisi almak isteyenler, "Tekno kredi" isimli kampanyadan yararlanabilirler.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.