Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 19.02.2020 17:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.02.2020 17:00
ABONE OL

Mobile'da dengeleri değiştirecek güncelleme yolda! Ölüm maçıyla rekabet iyice kızışacak

PlayerUnknown's Battlegrounds bilinen adıyla dünya genelinde sevilen 'battle royale' tarzı oyunları arasında yer alıyor. Oyunun yapımcı firması tarafından yapılan güncellemeler Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kişi tarafından heyecanla bekleniyor. PUBG'de 11. sezon çok yakında sona erecek. PUBG 12. sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Yeni sezonla birlikte oyuna gelecek yeni silah ve envanterler oyuncular tarafından merakla bekleniyor. PUBG Mobile'da dengeleri değiştirecek güncelleme geliyor. İşte merak edilen detaylar

PUBG Mobile'da dengeleri değiştirecek güncelleme!

PUBG tarafından yapılan güncellemeler oyunun meraklıları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Yapılan her güncellemeyle birçok yeni özellik ve envanter oyuna ekleniyor. PUBG'de 11. sezonun sona ermesi için heyecanlı bekleyiş başladı. 12. sezonu heyecanla bekleyen milyonlarca kişi oyuna eklenecek özellikler hakkında bilgi edinmek istiyor.

ÖLÜM MAÇI (TEAM DEATHMATCH)

PUBG Ölüm Maçı favori haritalardan oluşturulan 7 alana 8v8 savaşları getirecek. Oyunda avaşa dönmenin getirdiği aksiyon ve eğlence iç içe yer alacak. Enerji çubuğu Ölüm Maçında farklı bir şekilde işler; öldürmeler ve asistler enerji çubuğunuzu doldurur ve 5 saniye boyunca hasar almadıktan sonra, sağlığınız yenilenmeye başlarken, enerji çubuğunuzu da tüketir.

Yeni oyun moduna ön bakış:

8 vs 8
Sadece FPP
Yeniden Canlanma Kiti
Yeniden canlanma
Yere yıkma yok
Dost Ateşi kapalı

SON GÜNCELLEMEDE YER ALAN ÖZELLİKLER

1. 11. Sezon Royale Pass: Yarın Operasyonu
Daha fazla görev ve yeni ödüller
Yenilikçi tasarımlarıyla dudak uçuklatan giysiler!

2. Yeni Arena Haritası - Şehir
Zemin çeşitliliğiyle geniş bir harita
Yeni ve sürükleyici deneyim

3. Yeni Mod - Otorite
Heyecan dolu mahalle çatışmaları
Süper silahlarla düşmanlarının aklını al!

4. Eğitim haritası dönüyor - Ambar
İstediğin silahla istediğin zaman alıştırma yap

5. Silah Dengelemeleri
Groza mermi hasarı Arena için 45'e düşürüldü

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.