Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 23.10.2019 09:15
  • Son Güncelleme: 30.10.2019 16:19

Milyonlara güzel haber! ’a ve için gelen şaşırttı

devi Facebook'un bünyesinde bulunan 'a gelecek yeni ler belli oldu. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın en son beta güncellemesi, hem hem de platformları için pek çok yenilik içeriyor. WhatsApp'ın bir sonraki güncellemesiyle kullanıcılarına sunacağı özelliklerin tümü belli oldu. Mevcut telefonunuz bağlantısı sayesinde ücretsiz olarak mesajlaşmak istiyorsanız WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

WhatsApp’a 4 yeni özellik birden geliyor

Dünya üzerinden milyonlarca kullanıcısı olan ve Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp'a yeni özellikler peşi sıra gelmeye devam ediyor. WhatsApp güncellemeleri sayesinde kullananların hayatı daha da kolaylaşıyor. Bu anlamda WhatsApp'a gelecek yeni güncellemeler belli oldu. Yeni dönemde WhatsApp başlangıç ekranına kavuşacak. 'Splash Screen' olarak adlandırılan bu özellik ile uygulama ilk kez başlatıldığında, ekranda bir WhatsApp logosu belirecek. Bu arada Whatsapp kendi kendini imha eden mesajları test ediyor. İşte WhatsApp'a gelen yeni özellikler ve tüm detaylar sayfamızda

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.