Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 17.10.2019 15:09
  • Son Güncelleme: 17.10.2019 15:31

Instagram ve çöktü mü? Instagram'da sorun mu var? Erişim sorunu ne zaman düzelecek?

Instagram ve 'ta erişim sorunu yaşanıyor. Saat 14.50 gibi başlayan erişim sorunu İstanbul genelinde yoğun şekilde hissedildi. Ara ara yaşanan erişim sorununun ne zaman düzeleceği merak ediliyor. Peki, Instagram ve ? Instagram'da sorun mu var? Erişim sorunu ne zaman düzelecek? İşte ayrıntılar...

Instagram ve WhatsApp çöktü mü?

Son dakika... Instagram ve WhatsApp'ta erişim sorunu yaşanıyor. Sosyal medya platformları Instagram ve WhatsApp'ta erişim sorunu yaşayan kullanıcılar, internet üzerinde araştırma yapmaya başladı. Saat 14.50 itibarıyla dünya genelinde yaşanan sorun Türkiye'de de hissediliyor. Canlı arıza haritasında yer alan bilgiye göre, Instagram ve WhatsApp'ta arıza olduğu görülüyor. Peki, Instagram ve WhatsApp çöktü mü? Instagram ve WhatsApp'ta erişim sorunu ne zaman düzelecek? İşte konu ile ilgili detaylar...

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram'a saat 14.50 itibarıyla erişim sorunu yaşanıyor. Instagram'a erişim sorununun neden kaynaklandığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sorunun erişim yoğunluğundan olduğu tahmin ediliyor. Konu ile ilgili açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

Canlı arıza haritası üzerinde Instagram sorunu şu şekilde görülüyor:

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

WhatsApp uygulamasındaki sorun da aynı Instagram'da olduğu gibi saat 14.50 civarında başladı. WhatsApp sorunun da neden kaynaklandığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Canlı arıza haritası üzerinde WhatsApp sorunu şu şekilde görülüyor:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.