Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 07.10.2019 15:48
  • Son Güncelleme: 07.10.2019 15:48

'ta bir devrin sonu! O sürümün altındaki telefonlarda artık çalışmayacak

Yaptığı güncellemelerle sık sık gündeme gelen mesajlaşma uygulaması bu kez dikkat çeken bir kararla gündeme geldi. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp'ın 2020 yılının Şubat ayından itibaren bazı ve sürümlerine desteği kesmeye hazırlanıyor. WhatsApp'ın yeni özelliklere daha fazla yer verebilmek için eski sürümleri gözden çıkarma kararı aldığı söyleniyor. Peki, hangi cihazlar artık WhatsApp'ı kullanamayacak? İşte o sürümler...

WhatsApp'ta bir dönem sona eriyor! O telefonlar artık...

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde yer alan mesajlaşma uygulaması WhatsApp tarafından alınan yeni karar çok konuşulacak. WhatsApp bazı iOS ve Android sürümlerine desteği kesmeye hazırlanıyor. Şimdi milyonlarca WhatsApp kullanıcısı hangi sürümlere desteğin kesileceğini merak ediyor. İşte merak edilen detaylar...

YENİ ÖZELLİKLERE ODAKLANILACAK

Facebook'un bünyesinde yer alan WhatsApp'ın yeni özelliklere odaklanabilmek için bu kararı aldığı konuşuluyor. Bilindiği üzere WhatsApp çok eski sürümlü telefonlarda kullanılmasıyla biliniyordu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.