Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 12.09.2019 09:14
  • Son Güncelleme: 02.10.2019 13:56

'ta bunu sakın yapmayın! Dava açıyor

Cep telefonu kullanıcılarının vazgeçilmez uygulaması olan ile ilgili her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Son gelen haberler iyi değil Whatsapp milyonlarca kullanıcıya dava açabilir. Kuralları ihlal edenler kötü yaptırımlarla karşı karşıya kalacak. Peki nedir? WhatsApp bunu yaparsanız size dava açacak!

WhatsApp'ta bunu sakın yapmayın! Dava açıyor

Whatsapp ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Whatsapp'tan son gelen haber ise milyonlarca kullanıcıyı üzecek cinsten oldu.
Whatsapp kurallarını ihlal edenleri kötü bir sürpriz bekliyor. Bu anlamda yaşantımızı kolaylaştıran WhatsApp uygulaması, açılan ortak söyleşi gruplarındaki tatsızlıklarla başımıza dert de olabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.