Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 10.09.2019 00:32
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 01:43

Instagram çöktü mü? 10 Eylül tarihinde Instagram'da erişim sorunu mu yaşanıyor?

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal medya platformu Instagram'da çökme problemi olup olmadığı kullanıcılar tarafından merakla araştırılıyor. Instagram çökme problemiyle yine gündeme geldi. Instagram çöktü mü sorusunun yanıtı bu nedenle merak ediliyor. Peki, Instagram çöktü mü? 10 Eylül tarihinde Instagram'da erişim sorunu mu yaşanıyor?

Instagram'da erişim problemi yaşanıyor!

Çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram'da erişim problemleri yaşanmaya başlandığı kullanıcıların konuştuğu konular arasında bulunuyor. Şimdilerde Google arama motorunda Instagram çöktü mü sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram'da bazı kullanıcılarda yavaşlama yaşandığı belirtilirken, bazı kullanıcılarda da hiçbir sorun bulunmuyor. Konuya dair Instagram'dan resmi bir açıklama yapılmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.