Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 04.09.2019 22:52
  • Son Güncelleme: 04.09.2019 23:50

Instagram çöktü mü? 4 Eylül tarihinde Instagram neden yavaşladı?

Instagram'da çeşitli erişim sorunları ve yavaşlama yaşandığını düşünen pek çok kişi arama motorlarında büyük bir merakla "Instagram çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Instagram çöktü mü? 4 Eylül tarihinde Instagram neden yavaşladı? İşte konu hakkında merak edilenler...

Instagram'da kullanıcıları şaşırtan sorun!

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal medya platformu Instagram çökme durumuyla yine gündeme geldi. Google arama motorlarında Instagram çöktü mü sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. En çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram'da erişim problemleri yaşanıyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram'da bazı kullanıcılarda yavaşlama yaşandığı belirtilirken, bazı kullanıcılarda da hiçbir sorun bulunmuyor. Konuya dair Instagram'dan resmi bir açıklama yapılmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.