Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 03.09.2019 22:24
  • Son Güncelleme: 03.09.2019 22:24

Milyonlarca kullanıcı uzun zamandır bekliyordu! 'ta o özellik çok konuşulacak

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan yeni özelliğiyle gündeme geldi. Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde yer alan mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni özelliği çok konuşulacak. WhatsApp kullanıcılarının uzun bir süredir merakla beklediği geldi. Son olarak WhatsApp "Whatsapp for Whatscan" ile karşımıza çıkmıştı. Peki, karanlık mod nasıl olacak? İşte özellik hakkında merak edilenler...

WhatsApp'a uzun zamandır beklenen özellik geliyor!

WhatsApp yine dikkat çekecek bir özellikle gündeme geldi. Milyonların kullandığı WhatsApp karanlık mod özelliğiyle çok konuşulacak. WhatsApp'a bir süredir beklenen özellik geldi. Whatsapp Web artık karanlık modda kullanılabilecek. Bu özellik pek çok kullanıcının ilgisini çekse de bunun üçüncü parti bir uygulama olduğunu ve bu sebeple, bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçme riski taşıdığını bilmelisiniz. Peki, WhatsApp karanlık mod nedir?

KARANLIK MOD DESTEĞİ

Pek çok kullanıcının merakla beklediği karanlık mod desteği WhatsApp'ın masaüstü sürümü WhatsApp Web'e geldi. Bu modu beklenenin aksine WhatsApp ekibi değil, bağımsız bir geliştirici yaptı.

Bu özellik pek çok kullanıcının ilgisini çekse de bunun üçüncü parti bir uygulama olduğunu ve bu sebeple, bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçme riski taşıdığını belirtmekte fayda var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.