Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 19.08.2019 07:22
  • Son Güncelleme: 27.08.2019 17:05

En ucuz cep telefonu modelleri açıklandı! Bu ürünler dar gelirlilerin yüzünü güldürdü

Bazı marka telefonların aşırı yüksek fiyatlara satılması nedeniyle vatandaşlar menşeli telefonlara yöneldi. Malum son dönemde fiyatları muazzam derecede arttı. Birkaç sene öncesinde 3000 TL civarına yeni çıkan bir amiral gemisi modelini satın alabiliyorduk. Fakat günümüzde farklı nedenlerden ötürü üst segment modellerin fiyatı 8.000 – 9.000 TL seviyesine sıçış durumda.

Cep telefonu fiyatları son yıllarda yüksek seyretmeye devam ediyor. Özellikle dünya çapında lider konumunda olan markaların akıllı telefonları 14 bin liraya kadar alıcı buluyor. Fiyatlardaki artışla birlikte tüketiciler farklı markalara yönelmeye başladı. Uzakdoğu menşeli markaların fiyatlarının cazip olması tüketiciler tarafından tercih nedeni oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.