Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 07.08.2019 09:21
  • Son Güncelleme: 14.08.2019 11:55

'ta yeni bir özellik ortaya çıktı! Whatsapp'ta sevgilinize gelen mesajlar...

yine çok konuşulacak bir konu ile gündeme geldi. Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'ın gizli özelliği yine gündeme bomba gibi düştü. WhatsApp'ın telefonu yanında bulunmayan insanların iletişime devam edebilmesi için çıkardığı özellik bazı geliştiricilerin gizliliğe müdahale isteğiyle birleşti, ortaya "Whatsapp for Whatscan" çıktı.

Whatsapp ile ilgili her gün haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi gelen haber ise bir hayli ilginç. Whatsapp'ta sevgilinize gelen mesajları okuma şansınız bulunuyor. Bu bağlamda sadece Android sürümü bulunan Whatsapp for Whatscan isimli uygulamayı edinmeniz gerekiyor. Fakat başkalarının mesajlarını okumayı mümkün kılan bu uygulamanın kullanılması ne derece etiktir bu tartışılır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.