Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 17.07.2019 15:48
  • Son Güncelleme: 17.07.2019 16:21

: Instagram çöktü mü? 17 Temmuz WhatsApp, Instagram ne zaman düzelecek?

haberi... Sosyal medya devai Instagram ve WhatsApp'ta erişim sorunu yaşanıyor. WhatsApp'tan mesaj gönderemeyen, Instagram'dan fotoğraf paylaşamayan kullanıcılar internet üzerinden sorunun kaynağını araştırmaya başladı. Peki, Instagram ve ? Instagram ve WhatsApp neden açılmıyor?

WhatsApp çöktü mü?

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? WhatsApp'ta ara ara erişim sorunu yaşanırken, Instagram'da 'Akış Yenilenemedi' hatası ile karşı karşıya kalınıyor. Son zamanlarda uygulamaya girişte hatalar yaşanmış sorun kısa sürede düzeltilmişti. 17 Temmuz'da da yine aynı sorunlar yaşanmaya başladı. Peki, Instagram, WhatsApp çöktü mü? Instagram ve WhatsApp neden açılmıyor? İşte detaylar...

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan Instagram'a saat 15.30 civarından itibaren erişim sağlanamıyor. Instagram'a girişte 'Akış Yenilenemedi' hatası veriyor. Sorunun neden kaynaklandığı henüz bilinmezken, yoğunluk yüzünden oluşabileceği tahmin ediliyor.

Instagram sorunu canlı arıza haritası üzerinde şu şekilde görülüyor:

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan WhatsApp'ta da sorun aynı Instagram'daki gibi saat 15.30'da başladı. WhatsApp'a erişim ara ara sağlanırken, sorunun kaynağı henüz bilinmiyor.

WhatsApp sorunu canlı arıza haritası üzerinde şu şekilde görülüyor:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.