Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 21.06.2019 19:41
  • Son Güncelleme: 21.06.2019 19:56

Android yerine hangi işletim sistemini kullanacak? O işletim sistemi için görüşülecek

'nin Google ve ABD ile yaşadığı gerilimin ardından Huawei'nin kendi işletim sistemi üzerinde çalıştığı biliniyordu. Rusya Dijital Kalkınma, Haberleşme ve Kitle İletişim Bakan Yardımcısı Mamonov, Huawei ile Rusya arasındaki görüşmeler hakkında, "Görüşmeler mobil işletim sisteminin kullanımına yönelikti." dedi. Peki, yerine hangi işletim sistemini kullanacak?

Huawei hangi işletim sistemini kullanacak?

Çinli teknoloji şirketi Huawei ile Google arasında yaşanan gerilim son zamanlar çok konuşulanlar arasında yer alıyordu. Son olarak Huawei'nin yeni bir işletim sistemi için harekete geçtiği de biliniyordu. Şimdi birçok Huawei kullanıcısı son gelişmeleri yakından takip ediyor.

HUAWEİ HANGİ İŞLETİM SİSTEMİNİ KULLANACAK?

Rusya Dijital Kalkınma, Haberleşme ve Kitle İletişim Bakan Yardımcısı Mihail Mamonov, Rusya tarafından geliştirilen Aurora işletim sisteminin Çinli Huawei firması tarafından kullanılmasına ilişkin görüşmeler yapılacağını açıkladı.

kalan karakter 1000

dr dr

cin bence daha iyisi yapar usa dunya da herkse casuz bilgi toplar dusman der butun dunya bilir bunlari usa kendisi yapar nedense kimsenin sesi cikmaz usa karsi ben hep cin mali alirim adamlar on kat daha iyisini yapiyor ustelik de cok ucuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.06.2019 16:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.