Bugünkü
Takvim

dünyanın ilk 8K 'sinin satışına başladığını duyurdu

Electronics (LG), geçtiğimiz haftalardan başlayarak 'de 88 inçlik setin ön siparişlerini alarak dünyanın ilk 8K 'sinin satışına başladığını duyurdu.

İlklerın televizyonu satışta
LG Electronics (), geçtiğimiz haftalardan başlayarak 'de 88 inçlik setin ön siparişlerini alarak dünyanın ilk 8K 'sinin satışına başladığını duyurdu. ve Avrupa'da ise satışlar yılın üçüncü çeyreğinde başlayacak. LG'nin bugüne kadar ürettiği en büyük OLED TV olan 88Z9 8K OLED TV, ses ve görüntüde iddiasını ortaya koyuyor. LG Mobil İletişim ve Ev Eğlence Sistemleri Bölümü Başkanı Brian Kwon, dünyanın ilk ve en büyük 8K OLED TV'si ile premium TV piyasasında her geçen gün büyüdüklerini belirterek, "LG, OLED'i pazara sunarak öncü bir marka oldu. Ev eğlence sistemlerinde sınırları genişleten sanat eseri üstün ekran teknolojilerini sunmaya devam edeceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.