Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 15.06.2019 15:15
  • Son Güncelleme: 15.06.2019 15:15

hangileri? ayı işte , , , ...

ayı 1500 TL altı akıllı telefonlar hangileri? İşte , , , . En ucuz akıllı telefonlar internette sürekli olarak araştırılmaya devam ediyor. zammı sonrası ise en ucuz cep telefonları revaçta. Yeni düzenlemeye göre 640 TL'den daha fazla olmayan akıllı telefonlardan yüzde 25 oranında vergi alınacak. 1500TL altındaki etiketlere satılan modellerde ise ÖTV yüzde 25'ten yüzde 40'a yükselmişti. 2019 yılında alınan kararla özel tüketim vergisi yüzde 25 artış gösterdi. Yeni düzenlemeye göre 640 TL'den daha fazla olmayan akıllı telefonlardan yüzde 25 oranında vergi alınacak. Listeyi hazırlarken telefonların modern bir tasarım çizgisine sahip olmasına öncelikli olarak dikkat ettik

En ucuz akıllı telefonlar internette sürekli olarak araştırılmaya devam ediliyor. Yeni yapılan düzenleme ile 640 TL'den daha fazla olmayan akıllı telefonlardan yüzde 25 oranında vergi alınacak. Fiyatı 1500TL altında olan cep telefonlarına ÖTV oranı
yüzde 25'ten yüzde 40'a yükselmişti. Peki ÖTV zamları ile birlikte cep telefonu fiyatları nasıl etkilendi? İşte 1500 TL altı alınabilecek akıllı telefonlar ve markaları. Teknolojinin hızına yetişmek pek de mümkün değil. Her yıl bir çok yeni akıllı telefon duyurulup, satışa çıkartılıyor. Bu bağlamda bu sene teknoloji harikası gözüyle baktığınız bir model, sonraki sene eskimiş, vasat bir telefona dönüşebiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.