Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 14.06.2019 00:40
  • Son Güncelleme: 14.06.2019 02:20

mü? 14 Haziran'da Instagram'da erişim problemi yaşanıyor

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram'da kullanıcılar çeşitli erişim problemleri yaşıyor. Milyonlarca insanın kullandığı Instagram uygulamasında akış yenilenemiyor. Şimdi birçok kişi internette " mü?" sorusuna yanıt arıyor.

Instagram kullanıcılarına şok!

Instagram'da son saatlerde çeşitli erişim problemleri yaşanıyor. Kullanıcıların önemli bir kısmı uygulamada "Akış yenilenemiyor" problemiyle karşı karşıya kalıyor. Instagram'da erişim sorunu yaşayan vatandaşlar "Instagram çöktü mü?" sorusuna ilişkin detayları araştırıyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Bazı kullanıcılar Instagram'da çeşitli erişim sorunları yaşamaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda da Instagram, WhatsApp ve Facebook'a 2 saat boyunca erişim sağlanamamıştı. Instagram yetkililerinden konuya ilişkin açıklama bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.