Bugünkü
Takvim

'ten açık ofisler için taşınabilir kulaklık

, yeni nesil açık ofis ortamında çalışanlar için, iş performansına odaklanan ilk taşınabilir kulaklığı ve 'ı geliştirdi.

Açık ofisler için

Logitech, yeni nesil açık ofis ortamında çalışanlar için, iş performansına odaklanan ilk taşınabilir kulaklığı Zone Wireless ve Zone Wireless Plus'ı geliştirdi. Kablosuz Serisi, 15 saat konuşma ve müzik dinleme kapasitesine, 30 metrelik kullanım mesafesine sahip. Active Noise Cancelling özelliği bulunan mikrofonu olan Zone Wireless Serisi kulaklıklar, Qi kablosuz şarj imkanı sağlıyor. Kulaklıklar, Easy- Switch teknolojisiyle Bluetooth ve Bluetooth alıcı üzerinden kolayca akıllı telefona ve bilgisayara bağlanabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.