Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 11.06.2019 09:18
  • Son Güncelleme: 17.06.2019 13:40

'ın yeni özelliği güncellemesi milyonlar etkilendi yapılamayacak

'ta herhangi bir yenilik tam sürüme eklenmeden önce, beta aşamasında test ediliyor. Bu hem hem de platformu için de geçerli. Şimdi ise WhatsApp'ın iOS sürümü güncelledi. WhatsApp, TestFlight programı aracılığıyla iOS uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı ve uygulama sürümünü 2.19.60.26'ya yükseltti.

WhatsApp'ın iki özelliği nedir? WhatsApp'ın yeni özelliği güncellemesi o işlem artık yapılamayacak. Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp iki yeni özelliği ile yeniden gündeme geldi. Whatsapp'ın yeni özellikleri milyonlarca kullanıcının yüzlerini güldürdü. 1.5 milyar aktif kullanıcısı ile en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması unvanına sahip olan WhatApp kullanıcıları artık bu özellikleri kullanabilecek. Bu arada WhatsApp'ta çok fazla emoji var, evet. Bazen doğru anda doğru emoji'yi bulmak çok zor olabiliyor. Artık istediğiniz emoji'yi kelime kullanarak aramanız mümkün olacak. Ancak bu özelliği kullanmak için 'auto correct' özelliğinizin açık olması gerekiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.