Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 20.05.2019 21:59
  • Son Güncelleme: 21.05.2019 00:31

'tan yeni karar: Bazı telefonlara destek kesilecek!

Dünyanın en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması 'ın kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir adım atacağı konuşuluyor. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın desteği keseceği telefonlar açıklandı. Şimdi teknoloji meraklıları WhatsApp'ın erişimini keseceği telefonları araştırıyor.

Facebook'un bünyesindeki popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir adım atmaya hazırlanıyor.

WhatsApp, platformun desteği keseceği iOS ve Android telefonları açıklamış durumda. WhatsApp, Android 2.3.5 ve iOS 7'den daha eski işletim sistemlerinde Şubat 2020'den itibaren çalışmayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.