Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 17.05.2019 19:23
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.05.2019 01:33
ABONE OL

'ta yeni dönem: Birçok kişinin merakla beklediği o özellik geliyor!

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması yeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkacak. Birçok uygulamada görmeye başladığımız WhatsApp'a da geliyor. Uzun süredir bu özelliğin WhatsApp'a geleceği konuşuluyordu. Karanlık mod özelliğinin sonraki güncellemelerde, kullanıcılar için aktif olacağını düşünülüyor.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yepyeni bir özelliği kullanıcılarına sunacak. WhatsApp'a her gün yeni özellikler geliyor. Yine WhatsApp tarafından kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. Uzun zamandır merakla beklenen karanlık mod özelliği Beta kullanıcılarına sunuldu. Pek çok uygulama altında görmeye başladığımız karanlık mod oldukça ilgi çekiyor.

Ancak "karanlık mod" yalnızca WhatsApp beta uygulaması için yayınlanmış ve karanlık moda sadece ayarlar menüsünden erişilebiliyordu. Yapılan bu düzenlemenin ardından WhatsApp Android Beta 2.19.139 sürümü artık çağrılar, durumlar ve sohbetler kısmında da karanlık mod özelliğine yer veriyor.

SIKÇA TERCİH EDİLECEK

Bu gelişmeler söz konusu özelliğin yakında tüm kullanıcılar için sunulacağının habercisi olabilir. WhatsApp'a gelmesi beklenen gece modu özelliği, geceleri gözleri yormaması ve cihazın pil ömrünü uzatmasından dolayı sıkça tercih ediliyor.

YAKINDA GELİYOR

WhatsApp, Android Beta uygulamasına karanlık mod özelliğini getirince kullanıcılarını heyecanlandırdı. Yavaş yavaş tüm sosyal platformlarda gördüğümüz bu özellik yakında WhatsApp içinde yayınlanacak.