Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 12.04.2019 15:47
  • Son Güncelleme: 12.04.2019 15:48

Netflix'in yeni rakibi tanıtıldı! ? + fiyatı ne kadar?

1923 tarihinde Walt ve Roy kardeşler tarafından kurulan Disney şirketi, yeni yayın platformu ile gündeme geldi. Disney+ adı ile yayıncılık hayatına yeni renk katacak olan bu platformun hangi tarihte yayın hayatına başlayacağı merak ediliyor. Ancak, platformun yayın hayatına başlaması için biraz daha zaman gerektiği düşünülüyor.

Netflix'in yeni rakibi Disney Plus tanıtıldı!

Dijital ortam üzerinden yayın yapmayı planlayan ve bu aşamada 'ı tanıtan şirketi, yeni platformunu tanıttı. Yeni yayın platformu ile modaya ayak uydurmak isteyen Disney'in "Disney+" isimli platformunun Kuzey Amerika'da Kasım ayında yayına başlayacağı öğrenildi. Öyle ki, diğer yerlerde ise yayın hayatına başlaması için biraz daha uzun süre gerekiyor.

Netflix'in rakipleri gün geçtikçe daha da artıyor. Disney Plus ise en güçlü rakiplerinden biri olacak gibi görülüyor. Dünya genelinde ilgiyle takip edilen Marvel, National Geographic, Pixar ve Lucasfilm içerklerinin yer alacağı platformun pazara sağlam giriş yapılacağı tahmin ediliyor.

DİSNEY PLUS WEB SİTESİ

Disney+'ın web sitesi www.disneyplus.com olacak. Şu an test aşamasında olan yayın platformunun Türkiye sayfası ise https://www.disneyplus.com/tr/ olacak.

Siteye üye olunup, abonelik satın alınarak Disney'in tüm online arşivine erişim sağlanabilecek. Şu an ise sadece haberdar olabilmek için mail adresi istiyor.

DİSNEY+ ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Disney Plus'ın abonelik ücretinin aylık ve yıllık olarak sıralandığı görülüyor. Aylık 6.99 dolar ödemenin yanında yıllık 69.99 dolarlık da bir ödeme planı bulunuyor.

kalan karakter 1000

Meydan okumami? Meydan okumami?

birbirine zarar vermek icin maksada biri digerinin filimlerini YÜKSEK kalitede korsan sitelerde yüklüyorlar... bu da bir harb, tabi kendi alanlarinda, ama bu da bir gercekki dünyada her film HER DIZI (ülkemizde dahil) "anlayanlar icin mesajlar var".

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 19:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.