Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 30.03.2019 11:18
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 13:55

'ın yeni özelliği nedir? Instagram video oynatma özelliği nasıl kullanılır?

Milyonlarca kullanıcısı olan 'a yeni bir özellik daha geldi. Instagram üzerinden video oynatmak isteyenler bu haberi çok sevecek. Instagram üzerinden video oynatmak isteyenler herhangi bir Play tuşuna basmak zorunda kalmıyorlar. Bu her ne kadar beğenilen bir özellik olsa bile, bazı dezavantajları da bulunuyor. Örneğin ileri veya geri sarma gibi hiçbir özelliği kullanamıyorsunuz. İşte Instagram'ın yeni özelliği ve tüm detaylar...

Instagram'ın yeni özelliği nedir? Instagram üzerinden video oynatmak isteyenler herhangi bir Play tuşuna basmak zorunda kalmıyorlar. Bu her ne kadar beğenilen bir özellik olsa bile, bazı dezavantajları da bulunuyor. Örneğin ileri veya geri sarma gibi hiçbir özelliği kullanamıyorsunuz. Yakın bir zamanda Jane Wong, özel yöntemlerle Instagram'ın üzerinde çalıştığı yeni özellikleri gün yüzüne çıkarttı. Ortaya çıkan yenilikler arasında videoları ileri sarma özelliği de yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.