Bugünkü
Takvim

Kablosuz kulaklık pazarı hızlı büyüyor

ABONE OL
Kablosuz kulaklık pazarı hızlı büyüyor
TÜRKİYE pazarına 2005 yılında giriş yapan dünyaca ünlü kulaklık firması Plantronics, yeni yatırım ve ürünleriyle pazarda büyümeye devam ediyor. Plantronics Avrupa ve Afrika Pazarlama Müdürü Stuart Bradshaw, "Türkiye bizim için önemli bir pazar. Gelişen ekonomisi ile bölgede önemli rol oynuyor" dedi. Kablosuz kulaklık pazarının her yıl yüzde 100 büyüme gösterdiğini belirten Bratshaw, "Biz de yeni ürün ve yatırımlarımızla Türkiye pazarındaki payımızı artıracağız. Özellikle günümüzde çalışan insanların yüzde 93'ü gürültüden olumsuz etkileniyor ve bunların yüzde 61'i olumsuz etkiden kurtulabilmek için işyerinde kulaklık kullanıyor" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.