Bugünkü
Takvim

'Yeni iPhone'lar yolda'

  • Teknoloji
  • 25.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.09.2011 19:23
ABONE OL
'Yeni iPhone'lar yolda'
Ağzından 'le ilgili önemli şeyler kaçıran ismi görünce siz de çok şaşıracaksınız

eski yardımcı başkanı ve yönetim kurulu üyesi Al Gore, yeni iPhone'ların Ekim ayında ortaya çıkacağını söyledi.

Gore, Güney Afrika'da Discovery Invest Leadership Summit'te yaptığı konuşmada Moore Kanunundan ve çevre sorunlarından bahsederken yeni iPhone'la ilgili bilgiyi ağzından şöyle kaçırdı: "Yeni iPhone'lar da önümüzdeki ay geliyor."

Gore'un konuşmasına katılan Aki Anastasiou da Gore'un bu sözlerini ve Gore'un iPhone kelimesini iki kez çoğul olarak kullandığını onayladı. Anastasiou, Gore'un dünyadaki ekonomik kriz, Moore Kanunu ve küresel ısınma hakkında konuşurken birden iPhone ile iligili bu sözler ağzından çıktı.

Gore'un bu açıklamaları, Apple'ın Ekim ayında birden fazla iPhone piyasaya süreceği iddiialarını doğrular nitelikte. İddialara göre iPhone 4'ün iPhone 4S isminde güncelleştirilmiş bir sürümü ortaya çıkabilir.

Yeni bir görünüme sahip daha gelişmiş bir telefon ise iPhone 5 olarak ortaya çıkacak. Ancak Gore'un konuşmasında birkaç modelden mi bahsettiği, yoksa sadece çok sayıda iPhone'u mu kasettiğinin tam olarak anlaşılmadığı bildiriliyor. Gore'un söylentilerden esinlenmiş olma ihtimali de bulunuyor.

CHIP

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.