Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 19.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 07.10.2017 07:05

de internete sızdı

Orta fiyatlı akıllı telefon pazarından da pay kapmak isteyen Apple'ın piyasaya süreceği iddia edilen 4S modeli, gizli bir yazışmada ortaya çıktı.

iPhone 4S de internete sızdı
Meraklıları Ekim'de iPhone 5'in açıklanmasını beklerken, orta fiyat kategorisinde yer alacağı iddia edilen 4S modelinin varlığı da neredeyse doğrulandı.

Ntvmsnbc'nin haberine göre ABD'li mobil operatör AT&T'nin bir envanter kaydında iPhone 4'lerle birlikte kaleminin de yer aldığı görüldü. Engadget sitesinin ele geçirdiği belgede iPhone 4S'in 'beyaz' kasalı modeli yer alıyor.

Apple dedikodularının paylaşıldığı sitelerde firmanın orta fiyat kategorisine de giriş yapmak istediği, bu amaçla bazı özellikleri ve donanımı basitleştirilmiş yeni 4S modelinin iPhone 5 ile birlikte pazara sürüleceği konuşuluyordu.

Firma, bu yolla Samsung, Nokia ve HTC'nin hakim olduğu orta fiyatlı akıllı telefon sınıfında da söz sahibi olmak istiyor. Bugüne kadar ortaya atılan iddialara göre olası bir '4S' modelinde iPhone 4'e kıyasla daha düşük çözünürlüklü ekran bulunacak, öndeki kamera ve arkadaki flaştan feragat edilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.