Bugünkü
Takvim
  • Spor Toto Süper Lig
  • 23.01.2011

Günün programı

FUTBOL
SPOR TOTO SÜPER LİG
14.00 Kasımpaşa-Gaziantep, 16.00 Konya-Bursa, 19.00 Galatasaray-Sivas

BANK ASYA 1.LİG
13.30 Boluspor-Giresunspor, Ordu-Kayseri Erciyes, Güngören Bld-Denizli, Akhisar Bld-Samsun, 19.00 Çaykur Rize-Diyarbakır

2.LİG / KIRMIZI GRUP: 13.30 Eyüp-Konya Torku Şeker, Tarsus İY-Kocaeli, Türk Telekom-Tokat, Dardanel-Elazığ, Adana Demir-Balıkesir, Pursaklar- Pendik, Belediye Van-Fethiye, Of-1461 Trabzon, Ş.Urfa-Sakarya,

BEYAZ GRUP: 13.30 Turgutlu-Beypazarı Şeker, Yeni Malatya-İskenderun DÇ

3.LİG/ 2. GRUP: 13.30 Anadolu Üsküdar 1908- Yeni İskenderun, Sivas Dört Eylül Belediye-Darıca Gençlerbirliği, Yalı-Yimpaş Yozgat, Batman Petrol-Keçiören Sportif, Kırklareli-Isparta, OYAK Renault-Orhangazi, Afyonkarahisar- Beykoz 1908, Altınordu-Gümüşhane, 3. GRUP: 13.30 Gaziosmanpaşa-Kastamonu, Pazarspor- Kırıkkale, Kepez Belediye-Sancaktepe Belediye, Kars-Siirt, Beylerbeyi-Kırıkhan, Yalova-Keçiörengücü, Denizli Belediye-Gölcük, Torbalı- Zeytinburnu, Diyarbakır BŞB-Araklıs

VOLEYBOL
AROMA BAYANLAR 1.LİGİ
13.30 Dicle Üniversitesi-F.Bahçe Acıbadem, 14.00 Ereğli Bld-Vakıfbank GSTT, 15.00 Ankaragücü- Beşiktaş, 16.00 IBA Kimya TED Kolejliler- G.Saray MP, 17.30 İller Bankası-Nilüfer Bld, 18.00 Eczacıbaşı VitrA-Karşıyaka İZKA İnşaat

BASKETBOL
BEKO BASKETBOL LİGİ
13.00 Fenerbahçe Ülker-Banvit (Sinan Erdem), 15.00 Beşiktaş Cola Turka-Türk Telekom, 16.00 Trabzonspor MP-Bornova Belediyesi

BAYANLAR
14.00 Ceyhan Bld-Burhaniye Bld

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.