Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.10.2020 Gazete
ABONE OL

’la sorun yaşadığı iddia edilen Çebi: Keşke Şenol hoca gitmeseydi

Başkanı gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. ’la sorun yaşadığı iddia edilen Çebi, “Hocamız bizim için kıymetlidir. Sözleşmeyi uzatmak istediğinde biz her zaman hazırız. Yeter ki talebi olsun” dedi.

Keşke Şenol hoca gitmeseydi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Sergen Yalçın'la sorun yaşadığı iddia edilen Çebi, "Hocamız bizim için kıymetlidir. Sözleşmeyi uzatmak istediğinde biz her zaman hazırız. Yeter ki talebi olsun" dedi.

ACI ACI İTİRAF EDİYORUM!
Şenol Güneş'le ilgili konuşan Çebi, "Şenol hoca keşke gitmeseydi. Bunu acı acı itiraf ediyorum. Ama çok uğraştılar. Gitmek istemediği halde aşırı baskılar sonucunda ayrılmıştır" diye konuştu.

BONSERVİS BEDELİ ÖDEMEDİK
Çok tasarruflu bir transfer dönemi geçirdiklerini belirten Çebi, "Transferde başarılı olduk. Kiralama için sadece bir futbolcuya 200- 300 bin Euro verdik. Bonservis bedeli ödemedik" dedi.

YENİ TRANSFERLER BASININ ÖNÜNDE
Beşiktaş'ın yeni transferleri Rosier, Atakan, Montero, Gökhan Töre, Josef, N'Sakala, Aboubakar, Welinton ve Ghezzal, Başkan Çebi ile birlikte kameraların karşısına geçti. Karantinada olan Mensah ise video aracılığıyla açıklama yaptı.