Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

Başkanı : Bize göre ligler bitmiştir

Kalan sürenin futbolcuların yeniden form tutması için mümkün omladığını söyleyen Başkanı , “Bu aşamada bize göre ligler bitmiştir" dedi.

Bize göre ligler bitmiştir
Süper Lig'in ilk kadın başkanı olan 'dan çok çarpıcı açıklamalar geldi. Başkanı Gözbaşı, "Geçen hafta 'önce sağlık' diyerek, liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Ne kadar haklı olduğumuz, ilk olarak çok değerli , Abdurrahim Albayrak ardından kulübünde bir futbolcu ve personelde virüs ile ortaya çıktı. Liglerin ertelenmesi kim bilir kaç futbolcu, yönetici, teknik adam, polis, gazetecinin vs. bu salgına yakalanmasını önledi?" Bu aşamada bize göre ligler bitmiştir. Bundan sonra futbolcuların toplanması, risk ortamına girmeleri, form tutmaları öngörülen süreler içinde mümkün değildir" diye konuştu.

BU GÜNLERİ ATLATACAĞIZ
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Birlik ve beraberliği her zaman sürdürürsek kötü zamanımız olmaz. Şu anda çok ciddi bir mücadele veriyoruz. Bu günleri atlatacağız" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.