Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

100 bin maske, 15 bin test ve 3 bin koruyucu ekipman bağışladı

’ın yıldızı , coronavirüsle mücadele için ’na 100 bin maske, 15 bin test ve 3 bin koruyucu ekipman bağışında bulundu.

Büyüksün Adem
Bütün dünyayı etkisi altına alan coronavirüs kabusundan kurtulmak için büyük seferberlik devam ediyor… Bu sezon forması altında gösterdiği performansla büyük beğeni toplayan 'ten alkışlanacak bir davranış geldi. Tecrübeli futbolcu, coronavirüsle mücadele için 'na 100 bin maske, 15 bin test ve 3 bin koruyucu ekipman bağışında bulundu. Geçtiğimiz günlerde Avrupa'da başlayan bu yardım kampanyasının kısa sürede içinde de yaygın hale gelmesi ve başka futbolcuların da zincire eklenmesi bekleniyor. Adem'in davranışı sosyal medyada büyük övgü topladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.