Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.03.2020 Gazete
ABONE OL

'de video antrenman sistemi

Coronavirüs nedeniyle F.Bahçeli futbolcular idmanlara evde video ile devam edecek. Çalışmaya yarın başlanacağı açıklanırken, "Oyuncularımız video sistem eşliğinde bireysel performans uzmanımız Fatih Yıldız'ın gözetiminde antrenmanlarını yapacaktır. Bu programın ardından çalışma programı yeniden düzenlenecek" denildi.

Video antrenman sistemi
F.Bahçe coronavirüs tedbirleri sebebiyle futbolcuların antrenmanlarına evden devam edeceğini açıkladı. Çalışmaya yarın başlanacağı açıklanırken, "Oyuncularımız video sistem eşliğinde bireysel performans uzmanımız Fatih Yıldız'ın gözetiminde antrenmanlarını yapacaktır. Bu programın ardından çalışma programı yeniden düzenlenecek" denildi.

EN FAZLA SEYİRCİ FENERBAHÇE'DE
F.Bahçe, seyirci sayısında zirvede... Kanarya'nın, Kadıköy'de oynadığı 12 maçta toplamda 457.721 seyirci tribünlerde yer aldı. Ortalaması ise 38.143.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.